У Раду надійшли заяви про складання повноважень нардепів Солода та Королевської

Народні депутати Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод подали заяву до Верховної Ради із проханням про складання повноважень обранців. Про це повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук.

«Королевська Н.Ю. Солод Ю.В. Заяви на складання повноважень народного депутата України до Верховної Ради України надійшли. Офіційно», — написав він.

Стефанчук зазначив, що відповідно позбавлення мандатів відбудеться законним способом, згідно з Конституцією України.

Він опублікував фотографії їхніх заяв, датованих 22 січня.

Також спікер парламенту заявив, що очікує на «заяви інших втікачів».

23 січня січня LB.ua повідомило, що чотирьох нардепів від колишньої ОПЗЖ достроково позбавлять мандатів через наявність російських паспортів. Йшлося про Наталію Королевську, Юрія Солода, Олега Волошина та Олександра Пономарьова.

29 січня стало відомо, що Королевська та Солод написали заяви на складання депутатських мандатів. Насамперед журналісти «Української правди» з’ясували, що подружня пара нардепів після початку повномасштабної війни Росії проти України переїхала жити в Дубай.

За словами джерел «УП» в українській розвідці, Королевська була серед тих довірених осіб, кому тодішній лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук — кум президента РФ Володимира Путіна — запропонував залишитися в Україні та чекати на окупацію, щоб одразу перехопити владу.

Дивіться щоденний випуск «Новин Донбасу» про ситуацію на Сході України та по всій країні.