Окупанти

У Сєвєродонецьку росіяни обікрали й знищили теплогенеруюче підприємство

Загарбники у Сєвєродонецьку розібрали, а потім обікрали теплогенеруюче підприємство.

Про це розповів начальник Сєвєродонецької МВЦА Олександр Стрюк у ефірі телемарафону.

За його словами, окупанти розібрали повністю теплогенеруюче підприємство. Внаслідок цього залишилися тільки стіни. Все обладнання загарбники вивезли. Однак росіяни дають обіцянку, що поставлять модульні котельні у тих будинках, які вцілили та в яких вони самі і знаходяться. Стрюк наголосив, що це такий крок, щоб обігріти себе.

За словами начальник Сєвєродонецької МВЦА, місто не готове до опалювального сезону. Зараз окупанти, начебто, ремонтують колектори.

Окупанти

Термін «окупанти» використовується для опису іноземних військ або інших збройних формувань, які вступили на територію країни без дозволу чи проти волі її уряду. Окупанти зазвичай призначаються чужинцями та виступають з метою встановлення контролю над цією територією або здійснення впливу на суверенну країну.

Окупація може мати різні причини та наслідки, і вона може бути реакцією на військовий конфлікт, анексію території, здійснену іншою країною, чи навіть бути результатом окупаційної політики з боку влади, що призвела до втрати суверенітету.

Термін «окупанти» зазвичай негативно заряджений і використовується для позначення незаконної або неправомірної анексії та контролю над територією країни. Ситуація окупації може виникати внаслідок міжнародних конфліктів і часто вимагає дипломатичних, політичних і міжнародних зусиль для вирішення.