Окупанти

У Збройних силах України повідомили, скільки рашистів воюють у Бахмуті

Станом на перше жовтня 2023 року в Бахмуті (Донецька область) перебувають десять тисяч окупантів. Це танкові, мотострілецькі й десантні підрозділи.

Про це заявив начальник прес-служби Східного угруповання військ Збройних сил України Ілля Євлаш.

Він наголосив, що у Бахмуті ворог зосередив свої значні сили. А саме,це десять тисяч осіб особового складу. Зараз там тривають дуже важки бої.

Він додав, що захисники України не збираються штурмувати Бахмут, оскільки це може призвести до втрат.

Окупанти

Термін «окупанти» використовується для опису іноземних військових чи інших збройних сил, які вступили на територію країни без дозволу чи проти волі її уряду. Ця дія може відбуватися внаслідок військової агресії, анексії території або іншими способами. Термін «окупанти» часто негативно заряджений і використовується для позначення незаконної окупації і порушення суверенітету країни, яка стає об’єктом окупації.

Ситуація окупації може мати серйозні політичні, економічні і геополітичні наслідки і часто вимагає міжнародного співробітництва та дипломатичних зусиль для її врегулювання. У таких ситуаціях органи міжнародного співтовариства можуть займатися миротворчими операціями та надавати підтримку країні, яка стала жертвою окупації.