Україна прозвітувала перед США про використання касетних боєприпасів — CNN

Україна надала Пентагону звіт про використання американських касетних боєприпасів у війні із Росією.

Про це повідомляє CNN.

Передана Пентагону інформація включала як кількість випущених снарядів, так і кількість знищених російських цілей. Джерело CNN відмовилося назвати цифри.

Звіт було надано на запит США в рамках угоди про відправку в Україну артилерійських снарядів із касетними бомбами, відомих як DPICM (Dual-purpose improved conventional munition). В інтерв’ю CNN минулого місяця міністр оборони України Олексій Резніков сказав, що планує подати звіт своєму колезі, міністру оборони США Ллойду Остіну.

Українські офіційні особи заявили, що очікують, що DPICM будуть більш ефективними, ніж стандартні артилерійські снаряди, особливо проти великих угруповань російських військ та техніки.

Минулого місяця координатор зі стратегічних комунікацій Радбезу США Джон Кірбі заявив, що вони «впливають на оборонні побудови Росії та оборонні маневри Росії».

США, Росія та Україна не підписали Конвенцію з касетних боєприпасів, яка забороняє виробництво та застосування касетних боєприпасів, яку підписали понад 100 країн.

Нагадаємо, за даними The Wall Street Journal, касетні боєприпаси американського виробництва дали новий імпульс контрнаступу Збройних сил України.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!