Україна та Росія провели обмін полоненими: додому повернулися понад 70 захисників та четверо цивільних

Повернені із російського полону українці. Фото: Офіс Президента України

31 травня Україна та Росія провели обмін полоненими. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

За словами глави держави, сьогодні є важливий результат.

«Ще 75 наших людей повернулися до України. Воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники, четверо цивільних – усі вони вже на рідній землі», – розповів Президент України.

У Міністерстві оборони Росії повідомили, що Україна у межах обміну передала 75 російських військовослужбовців.

Оновлено 15:35. У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими розповіли, що серед звільнених – 70 чоловіків та п’ять жінок, шість офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність.

Цього разу звільнено з полону 37 представників ЗСУ, у тому числі 13 бійців Військово-морських сил та двох представників Повітряних сил. Також звільнений з полону 21 нацгвардієць. Додому повертаються сім прикордонників, шестеро тероборонців та четверо цивільних українок.

Повернути додому вдалося 19 захисників острова Зміїний, 14 військовослужбовців, що охороняли ЧАЕС, а також 10 захисників Маріуполя. Додому повертаються українці, захоплені у полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

Нагадаємо, що так званий Верховний суд «ДНР» оголосив «довічний вирок» військовим ЗСУ, яких російські окупанти звинувачують у «замаху на вбивство» жителя Маріуполя.

Переможемо цензуру разом!

Як читати «Новини Донбасу» на окупованих територіях