Українці не можуть вивести гроші з «Паріматч»: Букмекери назвали причину

Українці, які робили ставки на спорт у «Паріматчі», не можуть вивести свої кошти. Букмекерська контора заявила, що це сталося через санкції РНБО.

«Ми робимо все можливе, щоб оскаржити рішення та дати вам можливість здійснювати платежі», — ідеться в повідомленні на сторінці букмекера в Instagram.

Також у «Паріматчі» заявили, що оскаржуватимуть рішення РНБО в судовому порядку.

Зазначимо, що вчорашні санкції РНБО справді містять блокування активів і обмеження банківських операцій.

Оновлено. На розрахункових рахунках компанії ТОВ «Паріматч» заблоковано 250 мільйонів гривень клієнтів. Про це повідомив генеральний директор холдингу Parimatch Максим Ляшко, повідомляє «Економічна правда».

Ляшко висловив упевненість, що клієнти «так чи інакше зможуть отримати доступ до цих коштів».

«Все одно гроші зберігаються на рахунках компанії, і будуть повернути гравцям, але питання часу та процедури», — уточнив топ-менеджер букмекерської компанії.

Президент Володимир Зеленський своїм указом увів у дію санкції Ради національної безпеки та оборони України щодо 120 фізичних і 287 юридичних осіб зі сфери грального бізнесу. Серед букмекерських компаній і лотерей, щодо яких було запроваджено санкції — українські ТОВ «Паріматч», фінансова компанія «Лео», «ПокерматчUA».

ФК «Шахтар» на сайті та у своїх акаунтах у соцмережах прибрав рекламні банери букмекерської контори Parimatch, проти якої введено санкції РНБО, на фото з прапором України.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!