Уряд ухвалив проект бюджету на 2024 рік

Ключовий акцент цього проєкту – оборона та безпека нашої країни. Про це у своєму телеграмі написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що держава направить понад половину всіх ресурсів бюджету із загального фонду у 3 трлн 108 млрд грн – 1 трильйон 685 млрд грн на оборону.

«Буде ще більше зброї та техніки. Більше дронів, боєприпасів, ракет. Так само як і цього року, кожна копійка податків громадян та бізнесу піде на забезпечення наших сил безпеки та оборони», — додав прем’єр.

Другий пріоритет – це соціальна сфера. Витрати бюджету становитимуть 469 млрд грн, що на 25 млрд більше, ніж цього року.

Третій пріоритет – медицина та освіта. На сектор освіти уряд виділить 179 млрд грн, і це на 23 млрд більше, ніж цього року.

На медицину – 202 млрд грн, що на 24 млрд перевищує витрати 2023 року. Четвертий пріоритет – підтримка ветеранів. Витрати за цією програмою збільшуються — з 6,8 млрд грн 2023 року до 14,3 млрд грн наступного.

П’ятим пріоритетом для Кабміну стане відновлення української економіки. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, жодного підвищення податків не передбачається.

Уряд продовжить програми пільгового кредитування, програму безповоротних грантів – роботи, підтримку українських стартапів.

Раніше Кабмін погодив звільнення Кириленка з посади голови Донецької ОВД.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!