«Влада» Криму розпочала евакуацію з півострова — ГУР МОУ

Окупаційна влада РФ розпочала евакуацію з тимчасово захопленого їх армією півострова Крим. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Напередодні місцеві жителі почули на FM-станціях попередження про необхідність готуватися до виїзду, за оцінкою розвідки, це попередження стосується тих кримчан, які співпрацювали з окупаційною владою.

«Для того, щоб там був мир і порядок, півострів необхідно деокупувати і повернути туди законну українську владу. Власне, повернути Крим у рідну українську гавань, що обов’язково й відбудеться найближчим часом. Тому всім тим, хто працює на росію, справді найближчим часом краще покинути територію українського Криму», — сказав Андрій Юсов, зазначивши, що російське командування на півострові та окупаційна адміністрація активно продають нерухомість і вивозять свої сім’ї.

Рядовому ж складу, за інформацією ГУР, кажуть: «не турбуйтеся, все спокійно, все під контролем»

«Але це вже як мем про те, що «спецоперація» йде за планом… Пов’язані з росіянами сім’ї вивозять, і дуже активно. І це привід задуматися всім іншим, хто пов’язав свою долю зі злочинним путінським рашистським режимом. Крим краще покидати, доки така можливість є», — порадили в українській розвідці.

Дивіться щоденний випуск «Новин Донбасу» про ситуацію на Сході України та по всій країні.