Як дивитися українське ТБ у Криму: Інструкція від Мінреінтеграції

Мінреінтеграції спільно із ЗСУ розробило інструкцію, як дивитися українське ТБ у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Громадяни України, які проживають у тимчасово окупованому Криму і хочуть переглядати українські канали, можуть спробувати кілька способів підключення до них.

«Найпростіше — це налаштувати свої супутникові приймачі на автопошук і знайти бажані канали. Якщо такий варіант не спрацював, можна спробувати відкалібрувати тарілки супутникового зв’язку на приймання сигналу. Для цього краще звернутися по допомогу до компетентних фахівців у регіоні», — повідомили в Мінреінтеграції.

Дивитися українське ТБ також можна через інтернет, скориставшись VPN-сервісами. Підключення з українських IP-адрес дасть змогу безоплатно дивитися основні новини та розважальні українські канали, що транслюються на безплатних платформах онлайн-телебачення (Megogo, 1+1 video, YouTV тощо).

До того ж VPN дає змогу маскувати від інтернет-провайдера місце перебування користувача.

Для використання VPN потрібно зробити кілька кроків:

  • створити обліковий запис на сторінці обраного VPN-сервісу;
  • завантажити файли додатка та провести їхню інсталяцію, а після — авторизуватися;
  • відкрити додаток VPN і натиснути кнопку «Підключення». Сервіс автоматично почне свою роботу, з’єднавшись із віртуальним сервером. Також можна самостійно вибрати країну в списку серверів;
  • під час роботи VPN у пошуковому рядку браузера необхідно прописати назву обраної української платформи онлайн-телебачення.

Читайте також:

У Криму по ТБ показали виступ Зеленського