Дитячий дерматолог

Які проблеми зі шкірою може вирішити дитячий дерматолог

Проблеми зі шкірою досить поширені серед дітей. Як правило, вони викликані поганою екологією, незбалансованим харчуванням, слабким імунітетом та великою кількістю побутової хімії та миючих засобів, що використовуються щодня. Сукупність цих факторів негативно позначається на самопочутті й часто викликає алергічні реакції, в тому числі шкірні.

Основне завдання дитячого дерматолога — виявити подразники й вчасно виключити їх з життя дитини, підібрати правильні засоби по догляду за шкірою, а також скорегувати харчування, якщо це потрібно. В медичному центрі “Дитина” ви можете записатися на огляд до дитячого дерматолога та проконсультуватися з питань, які у вас виникли.

Поширені дитячі шкірні захворювання

Крім контактного та атопічного дерматитів, які найпоширеніші серед дитячих шкірних захворювань, консультацію дитячого дерматолога необхідно отримати, якщо дитина має:

  • бородавки вірусного походження;
  • мозолі;
  • новоутворення (гемангіоми, невуси);
  • псоріаз;
  • екзема шкіри;
  • акне, мікози (грибки).

Першим кроком до ефективного лікування є своєчасна правильна діагностика. Тому не зволікайте і при вище перерахованих ознаках звертайтесь на консультацію до фахівця в медцентр “Дитина”. Вони можуть надати ефективні поради та призначити лікування, що допоможе полегшити симптоми та поліпшити стан шкіри.

У дитячій дерматології значну роль відіграє лабораторна діагностика, а саме:

  • мікробіологічні та алергічні дослідження;
  • діагностика мікозів (грибкових інфекцій).

Щоб визначити походження новоутворень та передбачити їхні ризики, дерматологи проводять дерматоскопію — візуальний огляд шкіри за допомогою дерматоскопа (шкірного мікроскопа). Якщо лікар порадить вам видалити родимку або новоутворення на шкірі, щоб запобігти прогресуванню або ускладненню раку шкіри, є спеціалізовані медичні заклади, які проводять процедуру видалення сучасними безкровними методами.

Шкірні проблеми можуть мати великий вплив на психологічний стан дитини, особливо якщо вони відчувають дискомфорт або незручності через стан своєї шкіри. Дитячий дерматолог може надати підтримку та рекомендації, як краще контролювати та зменшити вплив шкірних проблем на психічний стан дитини. Отже, регулярні огляди у дитячого дерматолога допомагають забезпечити здоров’я та комфорт вашої дитини, а також запобігти ускладненню шкірних проблем.