ЄС продовжив санкції проти РФ за війну проти України: що відомо

Рада Європейського Союзу продовжила санкції на шість місяців щодо російських фізичних та юридичних осіб, які відповідальні за порушення територіальної цілісності України.

«Сьогодні (13 вересня — ред.) Рада ЄС ухвалила рішення про продовження обмежувальних заходів щодо осіб, відповідальних за підрив чи загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, ще на шість місяців, до 15 березня 2024 року», йдеться у повідомленні. 

У Раді ЄС зазначили, що чинні обмежувальні заходи передбачають обмеження поїздок фізичних осіб, заморожування активів та заборону на надання коштів.

Санкції продовжать діяти щодо майже 1 800 фізичних та юридичних осіб, усі вони мають відношення до війни в Україні. Однак Рада ЄС виключила зі списку чотирьох росіян.

«У рамках перегляду санкцій Рада також прийняла рішення не продовжувати включення до списку чотирьох фізичних осіб», — пояснили в пресслужбі.

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен засудив «псевдовибори» на окупованих територіях. За його словами, так звані «міжнародні спостерігачі» можуть потрапити під санкції та візові обмеження США.