За добу ЗСУ пройшли ще 500 метрів Бахмута

Російські окупанти продовжують атакувати Бахмут, українські сили дають відсіч і продовжують просування, намагаючись періодично контратакувати, повідомив речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий.

В ефірі телемарафону він розповів, що окупанти продовжують штурмувати позиції ЗСУ у самому Бахмуті, де йдуть міські бої.

«Наші підрозділи там, де є можливість, також тиснуть на ворога та продовжують просування територією. Зокрема, за цю добу на різних напрямках до 500 м вдалося пройти нашим підрозділам», — сказав Череватий.

За словами спікера, зараз ситуація дуже важка на Бахмутському напрямку, але контрольована.

«Ми можемо сказати, що так, є певний, скажімо, елемент того, що ми перехоплюємо у них ініціативу і намагаємося контратакувати», — зазначив він.

Також Черевий спростував чергові заяви російських військових та ЗМІ про те, що Бахмут нібито загинув.

«Це не відповідає дійсності. Ми утримуємо південно-західну частину міста, наші захисники надійно стоять там і виконують бойове завдання доти, доки командування вважатиме, що це необхідно», — наголосили у ЗСУ.

Череватий повідомив, що за добу сталося 10 зіткнень. Було 9 авіанальотів та 477 обстрілів різними типами артилерії та калібрів.