Збитки РФ на суму понад $700 млн: У ГУР МОУ розповіли про проєкт Black Box

Спільний секретний проєкт Головного управління розвідки МОУ, Фонду «Повернися живим» та блогера Ігоря Лаченкова Black Box вже завдав збитків російським загарбникам на понад $700 мільйонів. Про це повідомили українські розвідники.

«Лише протягом останнього місяця він завдав окупантам збитків на понад 700 мільйонів доларів. Результати роботи «Black Box» можна побачити на багатьох об’єктах окупантів, які знаходяться як на тимчасово окупованій, так і ворожій території. Протягом квітня-травня 2023 року результати роботи проєкту можна було спостерігати у логістичних центрах, транспортних вузлах, в місцях скупчення військової техніки і живої сили та на інших цілях», — йдеться у повідомленні.

Як пояснив начальник ГУР МО України Кирило Буданов, це лише частина інформації про Black Box, яку тепер можна оприлюднити.

«Понад 700 мільйонів доларів – наш черговий вклад у зниження наступального потенціалу армії ворога, деморалізації бойового духу та прийняття ним своєї поразки у цій війні», — сказав він.

У ГУР МОУ нагадали, що минулого року на запит розвідки Фонд «Повернися живим» спільно з Лаченковим зібрав 230 мільйонів гривень на секретний проєкт Black Box, який є масштабуванням попередньої, так само секретної ініціативи з «Повернися живим», загальною вартістю 40 мільйонів гривень.

Зазначається, що з початку 2023 року в рамках проєкту було акумульовано понад 270 мільйонів гривень.

Дивіться щоденний випуск «Новин Донбасу» щодо ситуації на Сході України та по всій країні.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!