Зеленський: Ми знаємо про плани Кремля

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. За підсумком спілкування з військовими та розвідкою Зеленський повідомив: Кремль намагається відтягнути сили України у різні напрямки, щоб просунутися на Донбасі.

«Повна картина бойових дій на Харківському напрямку та на Донбасі. Намір окупантів зрозумілий: відтягнути наші сили на північ, щоб просунутися на сході. Знаємо, як відповідати», — повідомив глава держави за підсумком доповіді головкома ЗСУ Олександра Сирського.

Зеленський також повідомив, що на Ставці заслухали доповідь міністра оборони Рустема Умерова щодо забезпечення армії всім необхідним, зокрема про графіки надходження зброї «з уже оголошених та очікуваних пакетів допомоги від наших партнерів».

«Онлайн-доповідь голови ДПСУ Сергія Дейнеки. Він продовжує працювати на місцях, у прикордонних регіонах: Чернігівщина, Сумщина, Харківщина», — зазначив Президент України.

Також Зеленський повідомив про доповіді розвідок. За його словами, окрім планів на полі бою Росія хоче зірвати Саміт миру, який у червні відбудеться у Швейцарії.

«Це стало головним завданням російської дипломатії та зовнішньої розвідки на найближчий час», — зазначив глава держави.