Житель Слов’янська просить дозволити продаж алкоголю на Донеччині

На сайті електронних петицій з’явилась петиція щодо скасування заборони на продаж і ввезення алкоголю в Донецькій області.

Її автор — журналіст зі Слов’янська Дмитро Браславський. 

Він пропонує скасувати повну заборону на реалізацію та ввезення алкоголю з метою реалізації в Донецьку область і ввести лише тимчасові обмеження. Наприклад, алкоголь можна було б продавати в тилових громадах і в строго обмежений час (умовно з 11:00 до 15:00).

На думку автора петиції, заборона на продаж алкоголю в Донецькій області є нелогічною, тому що подібної заборони немає в Запорізькій та Херсонській областях, де також тривають активні бойові дії.

«Ця заборона не працює, оскільки алкоголь все одно продається нелегально, завозиться в регіон, проте місцеві бюджети втрачають додаткові надходження, бо алкоголь продається нелегально. Фактично втрачаються мільйони додаткових гривень, які можна було б витратити на посилення обороноздатності регіону. Така заборона дала змогу окремим чиновникам та правоохоронцям займатися корупцією, а саме отримувати неправомірну вигоду від недбайливих підприємців, які нелегально продають алкоголь у регіоні», — йдеться у петиції.

За три дні петицію підписали понад 3 тисячі людей. Потрібно зібрати 25 тисяч підписів. 

Нагадаємо, колишній «міністр закордонних справ «ДНР» став телефонним шахраєм.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!