Зимові канікули в Луганській області: коли і скільки відпочиватимуть школярі

За лічені дні українські школярі підуть на зимові канікули. Тривалість та дати канікул формуються індивідуально. Зимові канікули на Луганщині триватимуть переважно два тижні, в окремих навчальних закладах до місяця. В Департаменті освіти області розповіли «Новинам Донбасу», скільки триватиме відпочинок дітей.

У 6 школах Білокуракинської, Нижньодуванської, Красноріченської, Коломийчиської, Сватівської, Троїцької  територіальних громад Сватівського району, 54 школах Кремінської, Лисичанської, Рубіжанської, Сєвєродонецької громад Сєвєродонецького району, 7 школах Білолуцької, Марківської, Міловської, Старобільської, Чмирівської, Шульгинської громад Старобільського району,  2 школах  Новоайдарської та Щастинської громад Щастинського району та у Сєвєродонецькій обласній санаторній школі  вони триватимуть з 23 грудня 2023 року по 7 січня 2024 року.

Учні 4 шкіл Гірської громади, 6 шкіл Попаснянської громади, 2 шкіл Біловодської громади підуть на канікули 30 грудня та відпочиватимуть до 14 січня 2024 року, а от учні школи Новопковської громади відпочиватимуть з 29 грудня по 7 січня.

Найдовші канікули очікують на учнів Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою – з 23 грудня 2023 року по   21 січня 2024 року, та Луганського обласного ліцею фізичної культури і спорту – з 28 грудня 2023 року по  27 січня 2024 року.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!