ЗСУ

ЗСУ уразили три російські станції РЕБ

ЗСУ знешкодили три російські станції радіоелектронної боротьби Гарпія на Таврійському напрямку.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія бригадний генерал Олександр Тарнавський у вівторок шостого лютого.

За його словами, упродовж минулої доби бійці також уразили 190 дронів рашистів різних типів та загалом знищили понад 30 одиниць техніці. На Таврійському напрямку рф за добу втратила 483 військових.

Станції радіоелектронної боротьби

Станції радіоелектронної боротьби (РЕБ) — це комплекс технічних засобів, спрямованих на виявлення, обман і перешкоджання роботі сучасних засобів зв’язку, радіотехнічного спостереження та навігації противника. Вони використовуються для забезпечення електронного контролю в різних областях.

Станції РЕБ можуть виконувати різні функції, такі як:

  1. Виявлення сигналів: Вони можуть виявляти радіосигнали, що випромінюються різними засобами зв’язку або техніки противника.
  2. Перешкоджання радіосполучення: Станції РЕБ можуть випромінювати перешкоди або імітації сигналів для утруднення або перешкоджання роботі засобів зв’язку противника.
  3. Захист власних сигналів: Станції РЕБ можуть використовуватися для захисту власних засобів зв’язку від виявлення і перешкоджання.
  4. Розведення інформації: Збирання інформації про радіотехнічні характеристики противника.

Станції РЕБ важливі в сучасній військовій техніці для забезпечення електронного контролю і підтримки бойових операцій.

Для армії ворога знищені 3 РЕБ — це значна втрата.