ЗСУ знищили «Панцир-С1» РФ під Бєлгородом — ЗМІ

Сили оборони розгромили пускову установку росіян. Фото: телеграм-канал Попіл

У районі селища Дубове Бєлгородської області РФ українська ракета знищила пускову установку «Панцир-С1» РФ. Своєю чергою російська влада стверджує, що це горіла трава. Про це повідомляє бєлгородський ресурс «Пепел».

За інформацією медіа, 22 червня ЗСУ вразили російську пускову установку зенітно-ракетного комплексу «Панцир-С1» касетним боєприпасом. До речі, екіпаж уцілів. Над місцем «прильоту» було видно густий дим.

Однак губернатор області Вячеслав Гладков заявив, що у Дубовому зайнялася трава.

Журналісти зазначають, що трава справді горіла, але через розліт касетних боєприпасів, також біля місця ураження «Панциря» перекрили дорогу.

Крім того, у самому селищі пошкоджені дахи приватних будинків та автомобілі.

Довідка

«Панцир-С1» — російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс наземного та морського базування. Комплекс розроблений низкою структур оборонно-промислового комплексу СРСР та Росії на чолі з АТ «Конструкторське бюро приладобудування». Призначений для застосування проти повітряних цілей, зокрема тих, що низько літають, а також знищення наземних (надводних) цілей і живої сили противника.

Раніше ми писали, що Білгородська область РФ вкотре потрапила під обстріл дронів 22 червня. Один чоловік постраждав на хуторі Климове.

Переможемо цензуру разом!

Як читати «Новини Донбасу» на окупованих територіях