ЗСУ

ЗСУ знищили ворожий ЗРК «Тор» за $60 млн

За добу ЗСУ уразили 49 одиниць військової техніки окупантів та ліквідували 460 загарбників.

Підрозділи ракетних військ та артилерії зі складу ОСУВ «Таврія» знищили російський зенітно-ракетний комплекс «Тор».

Про це повідомив бригадний генерал, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський у своєму ТГ-каналі.

«Підрозділи ракетних військ та артилерії зі складу ОСУВ «Таврія» протягом доби виконали 1056 вогневих завдань», — сказав Олександр Тарнавський.

Він зазначив, що захисники України знищили 49 одиниць ворожої техніки, а саме ЗРК «ТОР», 13 танків, дев’ять ББМ, 10 артилерійських систем, дев’ять безпілотних літальних апаратів, 6 автомобілів та спеціальну техніку. Крім цього, ЗСУ уразили три склади боєприпасів окупантів. Також за добу було ліквідовано 460 загарбників.

ЗРК «Тор»

ЗРК «Тор» — це російська зенітна ракетна система, яка призначена для захисту від повітряних цілей, таких як ворожі літаки, безпілотники та крилаті ракети. Вона також відома під індексом GRAU 9K330. Система » Тор » була розроблена і виробляється у рф експортується до різних країн.

Ось деякі основні характеристики ЗРК «Тор»:

Зенітні ракети: Система «Тор» використовує зенітні ракети, спроектовані для перехоплення та знищення повітряних цілей на середніх та близьких дистанціях. Ці ракети мають різні модифікації, призначені боротьби з різними видами цілей.

Радарне наведення: «Тор» зазвичай оснащений багатофункціональним радаром, який забезпечує виявлення та супровід повітряних цілей, а також наведення ракет на ціль.

Мобільність: Система «Тор» монтується на мобільних шасі, що дозволяє швидко переміщати її в різні точки, де потрібний захист від повітряних загроз.

Захист від засобів ПЕОМ: «Тор» також має засоби для захисту від електронних перешкод та контрзаходів від ворожих систем придушення.

Система » Тор » широко використовується як у складі російських Збройних Сил, так і за межами рф. Вона є важливим засобом повітряної оборони, забезпечуючи захист об’єктів і військ від повітряних загроз.