Армія дронів за тиждень знищила понад ста одиниць техніки рашистів

Протягом минулого тижня ударні підрозділи з безпілотниками з Армії дронів України знищили 101 одиницю техніки ворога. Це коштувало росіянам не один мільйон доларів.

Про це двадцять четвертого липня  повідомив  міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграм-каналі.
За останні 7 днів завдяки БПЛА окупанти втратили ще двадцять один танк, тридцять шість бойових броньованих машин, 5 знарядь, 3 засоби протиповітряної оборони, двадцять три одиниці спеціального транспорту, 3 склади з боєприпасами та паливом, дванадцять одиниць радіотехнічного обладнання, 1 самохідну артилерійську установку та вісімнадцять опорних установок. Також знищено сімдесят шість рашистів.
Михайло Федоров заявив, що Україна продовжує посилювати військові технології, які допомагають ефективно знищувати загарбників, при цьому зберігая власні життя.
Зазначимо, що проект під назвою «Армія дронів» розпочато Генштабом Збройних сил України та Міністерством цифрової трансформації. У рамках цієї програми відбувається системна закупівля дронів та їх передача українським захисникам. Також у рамках проекту йде ремонт безпілотників та навчання операторів дронів.