Внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині загинув поліцейський

Двадцять другого липня, у суботу, внаслідок російського обстрілу обірвалося життя старшого інспектора сектору кадрового забезпечення Краматорського РУП Михайла Грицака. На момент загибелі він ніс службу біля рідної Костянтинівки. У Михайла залишилися батьки, дружина та донька, якій тільки одинадцять років.

Про це повідомляє поліція Донецької області.

Михайло Грицак народився в селі Іванопілля Костянтинівської громади. Він закінчив Луганський національний аграрний університет, але після служби в ЗСУ вирішив стати правоохоронцем. 10 років Михайло забезпечував безпеку громадян та захищав їх.

Одразу після початку повномасштабної війни правоохоронець відправив сім’ю до безпечного місця, а сам залишився допомагати цивільним людям безпосередньо поряд із лінією фронту. Михайло неодноразово виїжджав на місця, куди прилетіли ворожі ракети, а також під обстрілами з боку рф документував воєнні злочини окупантів. Михайло постійно мріяв про перемогу, він регулярно наполегливо тренувався та відточував свої навички, щоб врятувати більше людей від війни.

Йому назавжди залишилося тридцять сім років. Поліція Донецької області втратила справжнього та досвідченого товариша та позитивну добру людину.