Біля військкоматів черги — Данілов про мобілізацію в Україні

Мобілізація в Україні не припинялася ні на день з початку повномасштабного вторгнення Росії. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

За його словами, кількість людей, потрібних Збройним силам України, набирається, біля військкоматів стоять черги.

«Люди стоять, щоб перевірити свої дані, при необхідності проводять певні процедури, нічого тут такого немає», — уточнив Данілов.

Як розповів секретар РНБО, останнім часом Росія розповсюджує в месенджерах відео, на якому показано, як начебто в Україні відбувається мобілізація.

Данілов уточнив, що у ролику, який не має відношення до мобілізаційних заходів в Україні, показано, як правоохоронці затримують людину за скоєний злочин. У кадрі також були автоматники.

«Російська пропаганда все перекрутила нібито у нас таким чином забирають наших військовозобов’язаних», — пояснив Данілов.

Секретар РНБО попередив, що рівень інформаційно-психологічної спеціальної операції (ІПСО) зростатиме у геометричній прогресії.

«Дуже уважно треба ставитись до всієї інформації в месенджерах», — підсумував він.

Мобілізація в Україні проходить з 24 лютого минулого року, і продовжується постійно. ЗСУ потребують фахівців нових зразків озброєння. На цьому наголосив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України Роман Горбач 24 січня 2023 року.

У грудні 2022 року Горбач говорив, що робота з мобілізації йде згідно з планом, жодних нових хвиль не передбачається.