Гайдай відреагував на свою можливу відставку та призначення послом

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що рішення про можливе звільнення та його подальше призначення послом у Казахстані на даний момент немає. Про це він розповів у коментарі «Суспільному».

Гайдай зазначив, що готовий працювати і в іншому напрямку, якщо так вирішить президент Володимир Зеленський.

«Я – член команди президента. Якщо він побачить мене на якійсь важливій посаді на іншому напрямі фронту, то я поїду туди, куди він мене призначить. Для того, щоб призначити кудись, там де людина працює, її з того місця треба звільнити», — сказав він.

При цьому Гайдай заявив, що не бачить у цьому жодних сенсацій. До того ж, за його словами, поки що немає жодних документів про звільнення та призначення.

«Я працюю до останнього дня всюди на державній службі, де б я не працював, навіть якщо завтра мене призначать на іншу посаду. Але навіть якщо когось кудись призначають, це треба купу документів виготовити, отримати узгодження, це довгий шлях», — сказав він.

Речник президента Сергій Никифоров також зазначив, що наказу про звільнення Гайдая немає.

Раніше видання «Українська правда» з посиланням на джерела повідомило, що найближчим часом Гайдая можуть звільнити з посади голови Луганської ОВА і відправити послом до Казахстану.