Для водопостачання Донеччини реалізують чотири проекти вартістю 450 млн гривень

Чотири великі проекти з розвитку системи водопостачання планують реалізувати в Донецькій області за два роки. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко під час брифінгу в Краматорську.

Три з них охоплюють реконструкцію окремих мереж Другого Донецького водопроводу, де вже близько 50 років не проводився капітальний, а тільки поточний ремонт. Самим проблемним на водопроводі є ділянка протяжністю 21,7 км, який знаходиться в аварійному стані і потребує заміни.

Фінансування цих проектів передбачено в Державному фонді регіонального розвитку на суму понад 300 млн гривень. Уже погоджено виділення 197,9 млн гривень. Ще 28 млн гривень на ці цілі додадуть з обласного бюджету.

Четвертим проектом стане будівництво окремої нитки водопроводу і нової фільтрувальної станції для Торецькому.

«На водопостачання Торецькому буде виділено 150 млн гривень виключно з обласного бюджету. Співфінансування з бюджету військово-цивільної адміністрації міста – 10 млн гривень. Всі чотири проекти – це близько 450 млн гривень Їх планується реалізувати в 2021-2022 роках », – сказав Павло Кириленко.

Як повідомлялося раніше, в Донецькій області розраховують протягом трьох років повністю модернізувати водне інфраструктуру і залучити на ці цілі 5 млрд гривень.