У Маріуполі розповіли, коли команда повернеться на рідну арену

Обіцяють, що матч з Минаєм відбудеться на стадіоні Бойка

Віце-президент «Маріуполя» Андрій Санін розповів про ситуацію з реконструкцією домашнього стадіону імені Бойка.

Нагадаємо, що клуб планував грати на домашній арені починаючи з весняної частини сезону, проте досі не завершив реконструкцію арени.

«На жаль, у мене не зовсім хороші новини — незважаючи на всі старання агрономів і підрядників, молодий газон на стадіоні ім. В. С. Бойка ще не готовий до навантажень повноцінного футбольного матчу. Аномальні морози лютого, абсолютно нетипові для Приазов’я, загальмували ріст нової трави.

Підігрів газону, який відпрацював у лютому на повну, лише дозволив нам пробудити насіння. Але постійна хмарність зупинила фотосинтез, а з ним і зростання газонної трави. Тільки зараз, коли нарешті стало з’являтися березневе сонце, намітився хоч якийсь прогрес.

Тому ми будемо змушені провести гру 17-го туру знову поза Маріуполем. На цей раз наш формально домашній матч пройде на домашній арені «Колоса», за що їм величезне спасибі.

Друзі, знаю, що я обіцяв нашим уболівальникам що з 17-го туру ми будемо грати вдома. Але сьогоднішня інспекція поля показала, що ми були надто оптимістичні в своїх очікуваннях, за що я і приношу свої вибачення футбольній громадськості Маріуполя.

А ось гру 19-го туру проти «Миная» ми вже гарантовано проведемо вдома, за всіма прогнозами футбольний газон придбає до цього часу потрібні нам ігрові кондиції. Запасемося терпінням», — написав Санін.

Нагадаємо, що матч «Маріуполь» — «Минай» відбудеться 20 березня.