Краматорськ, Покровськ та інші міста: Як обміняти старі лампи через «Дію»

З 30 січня українці можуть безоплатно обміняти п’ять своїх старих лампочок розжарювання на стільки ж сучасних енергоощадних LED-елементів. Відповідну заявку на обмін можна оформити на порталі або в застосунку «Дія», повідомляє Мінреінтеграції.

Щоб здійснити обмін, необхідно виконати такі кроки:

  • авторизуйтеся в «Дії» або оновіть застосунок, якщо він уже встановлений на вашому гаджеті;
  • відкрийте меню «Послуги» та виберіть «Обмін лампочок»;
  • заповніть поля, вказавши таку інформацію: контактний номер телефону, відділення «Укрпошти», в якому плануєте забирати лампочки, тип LED-ламп та їхню кількість, яку бажаєте отримати;
  • натисніть «Замовити» та очікуйте на підтвердження від «Дії». Після сповіщення можете прийти до вказаного відділення пошти з цифровим або фізичним паспортом і п’ятьма старими лампочками.

У відомстві зазначили, що на першому етапі програми LED-лампами забезпечать обласні центри, а також міста Краматорськ, Покровськ у Донецькій області та Кривий Ріг у Дніпропетровській області. А вже до кінця лютого лампи мають надійти до поштових відділень райцентрів і сіл України.

Лампи зберігатимуться у відділенні «Укрпошти» протягом п’яти робочих днів. Якщо за цей час замовник не обміняє їх, заява анулюється.

Також провести обмін можна буде без попередньої електронної реєстрації. У цьому разі заміна можлива тільки за наявності LED-ламп у поштовому відділенні.

Читайте також:

Українці зможуть безплатно обміняти 50 млн ламп розжарювання на енергоощадні