Примусову евакуацію дітей оголосили ще в одній громаді Донеччини

Примусова евакуація дітей розпочнеться ще в одній з прифронтових громад Донецької області. Про це на брифінгу розповів керівник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

«Кількість евакуйованих дітей збільшується. Евакуацію розпочато фактично з 24 лютого 2022 року, з моменту повномасштабного вторгнення на територію України. Евакуація примусово дітей із батьками розпочалася у березні 2023 року з Бахмута. Паралельно процес такої евакуації розпочався у Часів Яру, який дуже наближений до лінії фронту. На початку березня всі діти були евакуйовані з Часів Яру. Також усіх дітей евакуйовано з Вугледара», — нагадав Кириленко.

Очільник області також повідомив, що у деяких громадах, де затверджено заходи щодо евакуації дітей примусово, можуть залишатися діти. Можливо, двоє дітей перебувають в Авдіївці.

«Конкретно назвати не можна, бо батьки ховають дітей, постійно змінюють адреси перебування. Зараз тривають активні пошуки, і якщо дітей все ж таки вивезли з міста, ми про це дізнаємося. Якщо ні — можу гарантувати, що їх знайдуть і примусово переселять у безпечніше місто», — наголосив він.

За словами Кириленка, фіксується активізація обстрілів у Торецькій громаді.

«Південне, Залізне, Нью-Йорк постійно зазнають руйнувань, Торецьк майже щодня потрапляє під ворожі обстріли, тому тут також проводитиметься примусова евакуація. Зараз у Торецькій громаді залишається 266 дітей», — поінформував очільник ОВА.

Примусово, за даними ОВА, з прифронтових громад евакуйовано 130 дітей.

Читайте також:

З Нью-Йорка, що обстрілюється армією РФ, вивезли ще трьох дітей

Дивіться також:

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!