Російський військовий, який зізнався у вбивстві людини в України, отримав термін за «фейки» про армію

Хабаровський гарнізонний військовий суд засудив до 5 з половиною років умовно військовослужбовця Данила Фролкіна за статтею про «фейки» про російську армію. Про це повідомляє видання «Важливі історії» з посиланням на журналістку, яка була на оголошенні вироку в Хабаровському гарнізонному військовому суді.

Раніше він розповів журналістам про військові злочини російських солдатів в Україні, в тому числі про вбивство мирного жителя українського села, яке за наказом командира вчинив він сам.

Справу за статтею про «фейки» проти Фролкіна порушили у грудні минулого року.

У серпні 2022 року Фролкін розповів «Важливим історіям» про військові злочини, які російські солдати вчинили в селі Андріївка Київської області. Крім того, він признався у вбивстві мирного жителя.

«Зізнаюся у всіх злочинах, які я вчинив в Андріївці, у розстрілі цивільного населення, обкраданні цивільного населення, вилученні у ніх телефонів», — розповів у серпні Фролкін.

Тоді ж у розмові з журналісткою «Важливих історій» він відзначив, що «так і не зрозумів, за що і з ким він воював» в Україні.

Після цього Фролкін повернувся в Росію і звільнився з армії, проте потім повернувся на службу. В Україні проти російського військовослужбовця порушено кримінальну справу. Його звинувачують у порушенні законів та звичаїв війни. За це росіянину загрожує довічне позбавлення волі