У Маріуполі на «Східному» будують майданчики за 20 мільйонів гривень

У Маріуполі в мікрорайоні «Східний» повним ходом йде будівництво сучасних спортивних майданчиків.

За словами начальника міського управління капітального будівництва Миколи Трифонова, попереду – установка сучасного спортивного тренажерного обладнання, озеленення та освітлення території.

В даний час на майданчику біля школи №5 готові спортивні поля для футболу і баскетболу, а також майданчик для бадмінтону.

«В майбутньому планується майданчик для воркаута і дитячі майданчики. Це комплексна спортивна локація, яка розрахована на дітей старшого, середнього і молодшого віку. Ми плануємо, що подібні майданчики з’являться у кожної школи в Маріуполі. Сумарна вартість проекту – 20 мільйонів гривень з місцевого бюджету, на сьогодні роботи виконані на 8 мільйонів », – пояснює Микола Трифонов.

Директор школи ЗОШ № 5 Світлана Кальсіна зазначає, що такі майданчики дітям були необхідні, чекали їх біля трьох років.

«Ми молодий, перспективний район з великою чисельністю населення. В нашій школі навчається 1 156 учнів – школи була розрахована на 30 класів, зараз в ній 37 класів, це 130% від потужності закладу. Діти потребували таких майданчиках. Жителі всього мікрорайону також із задоволенням будуть ними користуватися », – додає директор школи.

Міський голова Вадим Бойченко підкреслює, що ключове завдання – створити комфортні умови для навчання і фізичного розвитку наших дітей. У зв’язку з цим, одним з основних аспектів у будівництві є якість.

«Ми направляємо фінансовий ресурс і натомість хотіли б отримати адекватне якість, щоб не виникало потреби щороку перефарбовувати і оновлювати об’єкти», – каже мер.