У Росії заявили про зростання набору контрактників. Воювати відправляють і «добровольчі загони»

За десять днів поточного місяця на службу за контрактом у ЗС РФ прийняли понад 13,5 тисяч осіб. Про це повідомляє Міноборони Росії.

Зазначається, що це у 2,1 раза більше, ніж за аналогічний період у травні, та у 3,1 раза перевищує показник квітня 2023 року. Уточнюється, що план набору військовослужбовців на контрактну службу виконали Москва, Республіка Алтай, Башкортостан, Інгушетія, Карачаєво-Черкесія, Комі, Тива, Чечня, Астраханська, Воронезька, Мурманська, Пензенська, Сахалінська, Тюменська та Єврейська автономна області. Також набір проводили та виконали план в окупованому Севастополі.

У відомстві запевняють, що зростає кількість росіян, які хочуть вступити у добровольчі формування. Їх зараз понад 40, і вони також «виконують завдання» у війні проти України.

«З метою підвищення ефективності застосування добровольчих формувань у складі Об’єднаного угруповання військ, міністром оборони Російської Федерації підписано наказ, яким визначено порядок організації службової діяльності добровольчих організацій. Документом визначено підписання добровольчими загонами до 1 липня цього року контрактів із Міністерством оборони РФ», — повідомили у російському військовому відомстві.

Таким чином, додали там, Об’єднане угруповання військ комплектуватимуть військовослужбовцями та добровольцями.

Дивіться також:

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!