У ЗСУ розповіли про визволення Благодатного

Українська армія звільнила село Благодатне, розташоване на межі Донецької та Запорізької областей. У ході операції в полон взято шість російських військових.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив речник сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

«З усією відповідальністю уповноважений заявити про звільнення села Благодатне нижче Великої Новосілки. Це зробили воїни 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша. Операція була успішно проведена у взаємодії з сусідніми підрозділами сил оборони Таврійського напрямку», — зазначив Шершень.

Він підкреслив, що прапор над Благодатним вже вивішений. І зробив це боєць на псевдо «Олімп».

Також у першій штурмовій групі, яка мала на меті заволодіти місцевою школою, де противник облаштував вогневу точку, брав особисту участь заступник командира бригади, «так би мовити, особистим прикладом вів за собою людей».

У ході операції вдалося взяти у полон шістьох російських військових – двох військовослужбовців і чотирьох представників так званого МВД ДНР.

«Ми бачимо перші результати контрнаступальних дій. Локальні результати, але вони мають дуже мотивуючий ефект»,– наголосив речник сил оборони Таврійського напрямку.