Волноваська лікарня отримала 150 тестів для дослідження антитіл IgM до коронавірусного типу

Волноваська центральна районна лікарня отримала 150 тестів для дослідження антитіл IgM до коронавірусного типу (2019-nCOV). Першим хворим уже зроблено обстеження — всі тести негативні. Кількість хворих на пневмонію, що лікуються у ЦРЛ відповідає минулорічним сезонним показникам. Про це повідомляє в офіційній заяві Віктор Саранов, директор «Волноваської ЦРЛ».

Заяву опублікували у зв’язку з поширенням різноманітних та неправдивих чуток, щодо ситуації з коронавірусом у Волноваському районі.

4 повідомлення від директора «Волноваської ЦРЛ»

  1. Станом на 3 квітня у Волноваському районі не зафіксовано жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірусну хворобу, викликаною вірусом COVID-19.
  2. Жодному жителю Волноваського району, у яких була підозра на коронавірусну хворобу не підтвердили. 
  3. Волноваська лікарня отримала 150 тестів для дослідження антитіл IgM до коронавірусунового типу (2019-nCOV). Першим хворим уже зроблено обстеження — тести негативні. Кількість хворих на пневмонію, що лікуються у ЦРЛ відповідає минулорічним сезонним показникам.
  4. Потрібно протистояти паніці, та розповсюдженню неправдивої інформації, але при цьому ні в якому разі не можна нехтувати правилами безпеки, суворо дотримуватися карантину, мити руки, носити маску, самоізолюватися у разі підозри на захворювання.