За атакою на Кремль на початку травня стояли українські спецслужби — ЗМІ

За атакою безпілотників на Кремль на початку травня, мабуть, стояла Україна, вважають спецслужби США. Про це пише The New York Times із посиланням на джерела.

На думку американських розвідувальних агентств, атаку, швидше за все, влаштували українські спецслужби, але яке саме відомство у США не знають. Американські розвідки також не мають інформації про те, чи знав про атаку президент Володимир Зеленський.

За інформацією видання, деякі чиновники США спочатку розглядали можливість того, що атака могла бути здійснена російською владою як «операція під чужим прапором». Після вивчення перехоплених переговорів російських офіційних осіб, розвідка США схиляється до версії про атаку українською стороною, підкреслює NYT.

«США також перехопили українські розмови, в яких чиновники висловлювали думку, що за цією акцією стоїть їхня країна. Але ці чиновники, зважаючи на все, не знали, хто саме в українській системі міг її спланувати і здійснити», — пише видання.

3 травня прес-секретар президента України Сергій Никифоров заявив, що українська сторона не володіє інформацією про нічні атаки на Кремль.

Дивіться щоденний випуск «Новин Донбасу» щодо ситуації на Сході України та по всій країні.

Читайте також:

«Новини Донбасу» у Telegram — лише найважливіше. Підписуйтесь!