Затишшя в Бахмуті — лише тимчасове — Сирський

Збройні сили України протягом минулих днів призупинили рух на флангах на Бахмутському напрямку в Донецькій області. Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, повідомляє «Українська правда».

«Протягом кількох минулих днів просування на флангах було зупинено, оскільки там виконували інші важливі завдання. Командуванням нашого угруповання вживаються відповідні заходи, спрямовані на відновлення боєздатності наших частин та зриву ворожих намірів (не допустити українських контрнаступальних дій і самим перейти у наступ, ред.)», — сказав Сирський.

Крім того, Сирський повідомив, що російські війська змінили формат операції на Бахмутському напрямку, тому спостерігається тимчасове затишшя.

«На перший погляд здається, що ворог відмовився від продовження наступальних дій у цьому напрямі, але це враження не відповідає дійсності. Тимчасово відбулася зміна формату операції, що пов’язано з виведенням підрозділів «Вагнера» та заміною їх на армійські та десантні частини. Тому нинішня ситуація може справляти враження затишшя. Але, на жаль, це лише тимчасове затишшя», — сказав він.

Російські окупаційні війська зменшили активність на Бахмутському напрямі Донецької області. Про це повідомив речник Східного управління військ Збройних сил України Сергій Череватий.