ЗСУ в Бахмуті за день відбили 22 атаки армії РФ — Генштаб

Протягом дня Збройні сили України у Бахмуті відбили 22 атаки окупантів. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ 20 квітня.

У зведенні наголошується, що російські військові зосереджені на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямах. На цих напрямках за день ЗСУ відбили понад 40 атак, 22 з них — у Бахмуті.

Від обстрілів армії РФ постраждали населені пункти Васюківка, Міньківка, Залізнянське, Оріхово-Василівка, Новомаркове, Григорівка, Бахмут, Іванівське, Олександро-Шультине, Біла Гора, Дружба, Залізне, Неліпівка та Нью-Йорк Донецької области.

На Лиманському напрямі окупанти вели безуспішні наступальні дії у районі Серебрянського лісництва.

На Бахмутському напрямі окупанти продовжують наступальні дії. Тривають тяжкі бої за місто Бахмут. Сили оборони України відбили 22 атаки.

На Авдіївському напрямку окупанти вели безуспішні наступальні дії в районах Кам’янки, Первомайського та Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямі протягом доби ЗСУ відбили численні ворожі атаки у районах Мар’їнки та Побєди Донецької області.

На Шахтарському напрямку протягом поточної доби окупанти вели безуспішні наступальні дії в районах Пречистівки та Вугледара.

У Бахмуті бійці ПВК «Вагнера» незаконно вивезли чотирьох неповнолітніх українців.

Бахмут став для Росії однією з найдорожчих операцій, оскільки українські воїни вже 8 місяців тримають оборону міста, знищуючи особовий склад та техніку ворога.