ЗСУ

Як вплинув контрнаступ ЗСУ на втрати країни-агресора

Наразі армія окупантів зазнає втрат під час оборони у сім-вісім разів більше за втрати армії України під час контрнаступу ЗСУ.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Він зазначив, що втрати російської армії в рази більше втрат армії України. І це не зважаючи на те, що окупанти сидять в обороні, а Збройні сили України проводять атаки. Буданов водночас зазначив, що точними цифрами він не володіє.

Контрнаступ ЗСУ

За словами Буданова, контрнаступ ЗСУ привів до зростання втрат зі сторони України. Він також зазначив, що українським захисникам треба щось змінювати, тому що країна-агресор має ще багато живої сили.

Буданов наголосив, що далі так воювати не вдастся, тому що бажані результати не будуть досягнуті.

Очільник ГУР наголосив на необхідності значної військової допомоги від партнерів із Заходу. Україна вкрай потребує озброєння великої дальності, щоб мати змогу нищити командні пункти ворога, а також матеріально-технічні сховища рф і не тільки.

Буданов також закликав розв’язати питання про збільшення загальної кількості артилерійських стволів на полі бою.

Контрнаступ

Контрнаступ — це військова стратегія, застосована однією стороною в різних воєнних конфліктах, яка передбачає контратаку на позиції агресора або противника, який раніше здійснив атаку або оточення. Контрнаступ спрямований на відновлення втрачених позицій або розгортання оборонної лінії.

Основні моменти контрнаступу включають:

  1. Мобільність. Захищаюча сторона зазвичай використовує маневреність і рухливість своїх військ для швидкого відновлення контролю над стратегічно важливими об’єктами або територією.
  2. Координація. Війська у контрнаступі працюють разом і координують свої дії, щоб максимізувати ефективність контратаки.
  3. Підготовка та логістика. Важливо мати необхідні ресурси, включаючи боєприпаси, техніку та медичну підтримку, для успішного контрнаступу.
  4. Розвідка. Важливо отримувати інформацію про позиції ворожих сил, їх рухи та наміри, щоб здійснити ефективний контрнаступ.
  5. Керівництво та стратегія. Військове керівництво розробляє стратегію контрнаступу, визначає цілі та завдання та визначає порядок дій військ.

Контрнаступ може відбуватися на різних рівнях військової операції, включаючи тактичний, операційний і стратегічний. Ця стратегія може бути важливою для зміни ходу воєнного конфлікту та досягнення важливих цілей у воєнних діях.